Army Men Strike

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 2.18.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Lunanova
Bu oyunda diğer strateji oyunlarından farklı olarak size ilk başta buldozer ve askerler veriyor.

Oyuna başlar başlamaz buldozer ve askerlere sahip olacaksınız. Oyunda size sunulan imkanları kullanarak ve bu imkanlara ek olarak kendi zekanızı da işin içine katarak oyunu daha zevkli bir hale getiriyorsunuz.

Siz bunları yaparken rakiplerinizde boş durmuyor. Onlarla savaşıp yenmeye çalışıyorsunuz. Sizi onları yenmek için onlar da sizi yenmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Müthiş bir oyun olan  Army Men Strike oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz indirebilirsiniz. Üç milyondan fazla indirilmesi olan Army Men Strike oyununda oyuncuları toplayın ve kendi karargahınızı kurun. Zamanla karargahınızı en güçlü olacak şekilde geliştirin ve herkese karşı koyun. Oyuncakları toplayarak, karargahı kurarak, çeşitli oyuncak kahramanları kaydederek, oyuncak askerleri eğiterek kendinizin oyuncak krallığı oluşturabilirsiniz.

Tank, topçu, ateşli askerleri, nişancıları gibi bir çok karakter geliştirebilirsiniz. Karargahınız her geçen gün daha da güçlensin. Küresel aynı sunucu, oyunda dünya dört köşesinden gelen arkadaşlarla birlikte mücadele eder. Komutanım, oyuncak askerleri hazırlıyor, emriniz verin ve uygulamaya geçin.  Army Men Strike oyununa sizde sahip olun ve eşsiz bir oyun deneyimi yaşayın.

Daha Fazla Göster
Army Men Strike indir
DİĞER SÜRÜMLER